2014. június 22., vasárnap

Briannal mentem suliba

Egy átlagos nap.
Álmodok...álmodok mikor azt veszem észre, hogy anyum kelt.
Már félig fent vagyok, de mégis próbálom az agyamnak azt diktálni, hogy nem mond senki semmit és csak álmodj.Nem válik be.Anyumat ez nem érdekli ő annyiszor szól amíg ki nem mászok az én pihe puha ágyamból.Persze mint mindig ilyenkor szörnyen nézek ki.Nagy nehezen kikeltem az ágyból és a szememet dörzsölgetve a telefonomat fogva csiga tempóba mentem le a lépcsőn.Anyum ott állt a lépcső előtt és a szemében látszott az, hogy végre felkeltem.
-Na vééégre...-Vágta hozzám anyum miközben a kezében a kávéját tartotta.
Én csak dünnyögtem.És egyenesen a konyhába mentem, hogy egyek egy kis müzlit.Kinyitottam a hűtőt és kivettem a tejet majd egy kis tálat és beleöntöttem a tejet.Beraktam a mikróba kb. 10mp-ig és közben előkaptam a polcról a müzlit.Megettem, fogat mostam,hajat fésültem és felöltöztem na persze egy kis smink se árt.Felkaptam a táskám és elindultam az ajtó felé.
-Szia anyu mentem!-köszöntem el miközben kimentem az ajtón.
-Szia!- kiabált a konyhából.
Én meg lassan elkezdtem sétálni a suliba.Khatarine és Lydia nem jönnek velem mert őket kocsival viszik.Én jobban szeretek sétálni.
Már majdnem az út felénél jártam amikor a hátam mögött egy idegen hang szólalt meg.
-Szia.-köszönt Brian
-Jézus!Ne ijesztgess!-mondtam neki megijedve
-Bocsi-nézett a földre és egy kicsit a száját húzta.
-Semmi baj csak halálra ijesztettél de no problem-mosolyogtam rá és egymás szemébe néztünk
Ő is mosolygott.
-Ám te erre laksz?-kérdezte kíváncsian.
-Igen.-válaszoltam a kérdésére.
-Gondolom akk' te is erre.-mondtam neki reménykedve, hogy igen.
-Ja.-Válaszolta hatalmas mosollyal
És egy ideig csak sétáltunk és nem szóltunk egy szót se.Nem bírtam ezt a csöndet.
-Ám mizu?-kérdeztem meg.
-Semmi.Jövünk együtt haza?-kérdezte meg tőlem kíváncsian
-Öhm....persze de mit fognak szólni a többiek?- :/ :) kérdeztem egy kicsit elszomorodva.
-Én magasról szarok rá, hogy mit gondolnak a mi barátságunkról.- állt ki mellettem.
Majd szép lassan beértünk a suliba.
Mi az összes többi gyerekkel együtt ömlöttünk be a suli kapun majd a kis udvarra sétáltunk és odamentünk az osztályhoz...
A háttér zajban volt valami olyan is, hogy ~ Nézzétek nézzétek ott van az új srác Emilyvel ~  ~ uuu tényleg ~ ~ vajon miért vannak együtt? ~
Én csak mosolyogtam és ránéztem Brianra. És ő is rám mosolygott.Az osztály csak nézet mint ha nem is tom' ... furik lennénk hogy együtt jöttünk.
Majd oda értünk az osztályhoz akkor pont sípoltak, hogy lehet befelé menni.Így hát mi már rögtön mentünk is az ajtó felé.Be mentünk a teremben és mindenki választott magának helyet mivel nálunk úgy van hogy minden nap más helyen ülhetsz.Így nincs veszekedés, hogy miért kell mellette ülnöd.Én leültem hátulra majd ledobtam a táskám a padom mellé.Brian kiszúrta a mellettem lévő helyet de nem ült mellém mert nem akart nyomulni így hát össze húztunk 2 padot így 4 hely lett én középen ültem és mellém ültek a csajok.Maradt egy üres hely oda a fölösleges cuccainkat tettük.Én felkaptam a táskámat és kimentem a folyosóra, hogy betegyem a szekrényembe a táskámat. Mivel nálunk olyan szekrények vannak mint a gimis filmekben.Enyém a 01.Az volt az első ami a suliba került így az a legnagyobb!Olyan mint 2 db sima egyszerű.Van mellettem egy üres szekrény a 02.Miközben betettem a táskámat a szekrénybe és megigazítottam a hajam és pont bezárni készültem a szekrény ajtót mikor megláttam Briant a 02 szekrénynél.
-Te?Ez a te szekrényed?-kérdezte Brian
-Igen.-Válaszoltam egy kicsit a szájamat húztam mert nagyon nem akartam, hogy egyre közelebb kerüljünk egymáshoz.
Majd fél erősen becsaptam a szekrényem ajtaját.És bementem a terembe majd leültem a helyemre.
Bejött a töri tanár.És elkezdődött az óra.

2014. június 1., vasárnap

A találkozás


A tanítás első napja.A legtöbb gyerek nem szeretne ma iskolába jönni nem szólnak egy szót se.Az arcukon látszódik.A fiúk rögtön a lányokra tapadnak.Én csak a csajokkal beszélek miközben egy jegeskávét kortyolgatok.
Még a nyáron beszéltük a csajokkal,hogy jön egy új fiú az osztályba.Valamilyen Brian nevű pasi.Engem nem izgat a dolog lehet,hogy nem is helyes akkor meg ...
-Kíváncsi vagyok az új fiúra!-jegyezte meg Katharine
-Brianra?- kérdeztem egy kicsit undorodva,mert nem tudtam,hogy hogyan néz ki.
-Igen rá.Kitudja,hogy hogyan néz ki lehet,hogy helyes.-vágta vissza Katharine
-Igazad lehet.-csámcsogta Lydia miközben egy melegszendvicset evett.
Ebben a pillanatban egy számunkra idegen fiú lépett be a suli kapuján.
Brian érkezett meg.És akkor jöttem rá,hogy milyen helyes.Gyorsan a könyökömmel meg bökdöstem a lányokat, hogy nézzenek oda.Majd halkan suttogtam.
-Lányok,lányok nézzétek ki érkezett meg.
A lányok már nagyon ismernek és rögtön a kapu felé fordították a fejüket.
Az arcunkon látszódott,hogy bejön nekünk.De eszt szerencsére nem vette észre Brian.Csak annyit vettünk észre,hogy felénk közeledik.És megkérdezi.
-Sziasztok lányok!nem tudjátok hogy hol van a 7.a?
-Mi vagyunk az egyik része.- válaszoltuk fél hangosan és egyszerre.
-Oh,az jó.És véletlen nem tudjátok,hogy milyen óránk lesz ma? -kérdezte egy kicsit izgatottan.
-Föci!!- gyorsan rávágtam
-Az jó.És hogy hívnak titeket? - kérdezte érdeklődően
Én gyorsan rávágtam.
-Én Emily vagyok.A jobb oldalamon álló lány ...
-Katharine - vágta közbe Katharine
-Igen.A bal oldalamon álló lány Lydia - hadarva mondtam nehogy közbe szóljon Lydia
Brian rám mosolygott és elment 2m (méter) múlva vissza nézett rám és egy hatalmasat mosolygott.
Megszólalt a csengő és a lányokkal egymásra néztünk majd egyszerre a sulira és elkezdtünk besétálni a termünkbe.

2014. május 31., szombat

Szereplők

Emily

Emily
Név: Emily
Kor: 13
Születési dátum: 2000.08.08
Magamról: Erős és bátor lány vagyok,
de ha szerelemről van szó akkor ez nem
igaz rám.Sok fiú és lány barátom van akik
mindig ott vannak mellettem ahogy az a fiú
is akibe bele szerettem.Észre vettem,hogy
az összes fiúnak az év folyamunkból tetszek,
de nekem csak egy fiú kell Brian.Én vagyok
a csapatban az egyetlen barna hajú lány.
Érdeklődési kör: Film,Könyv,Tánc,
Éneklés,Szerelem,Barátok,Lovaglás és
az állatok

Brian

Név: Brian
Kor: 14
Születési dátum: 2000.04.04.
Brian
Magamról: Erős vagyok és persze bátor
senki se mer piszkálni mert tudják,hogy 
nem lesz jó vége ezt a tanárok nem nézik
jó szemmel.Mivel új vagyok ebben az 
évben jöttem kicsit nehéz volt 
beilleszkednem,de sikerült.Van egy lány
aki mindig pozitívan viselkedik velem.
Sok lánynak tetszek de nekem van egy titkos
lány akibe belezúgtam mióta láttam.
Érdeklődési kör: Horror filmek,Könyvek,
Barátokkal bulizás


Katharine

Név: Katharine 
Kor: 13
Katharine
Születési dátum: 2000.09.23.
Magamról: A legjobb barátnőm szinte
Lydia
a nővérem Emily.Én inkább vissza húzódó
lány vagyok de mindig segítek mindenkinek
lehet hogy ezért van,hogy a suliba a szorgalmam
5*.Persze szeretek hülyéskedni.
Érdeklődési kör: Ugyan az mint Emilynek


Lydia

Név: Lydia
Kor: 14
Születési dátum: 2000.01.26.
Magamról: A legjobb barátnőm Emily és
Katharina így hárman vagyunk egy kisebb banda
és Emily a 1. Katharine a 2. és Én a 3. .
Nem mondok semmit magamról majd rájössz.
Érdeklődési kör: Ugyan az mint a csajoknak


James

Név: James
Kor: 16
Születési dátum: 1998.02.18.
Magamról: Mások szerint uncsi vagyok. 
Érdeklődési kör: Semmi érdekes.
James
                
         

Ehssty

Név: Ehssty
Kor: 14
Születési dátum: 2000.02.20