2014. június 1., vasárnap

A találkozás


A tanítás első napja.A legtöbb gyerek nem szeretne ma iskolába jönni nem szólnak egy szót se.Az arcukon látszódik.A fiúk rögtön a lányokra tapadnak.Én csak a csajokkal beszélek miközben egy jegeskávét kortyolgatok.
Még a nyáron beszéltük a csajokkal,hogy jön egy új fiú az osztályba.Valamilyen Brian nevű pasi.Engem nem izgat a dolog lehet,hogy nem is helyes akkor meg ...
-Kíváncsi vagyok az új fiúra!-jegyezte meg Katharine
-Brianra?- kérdeztem egy kicsit undorodva,mert nem tudtam,hogy hogyan néz ki.
-Igen rá.Kitudja,hogy hogyan néz ki lehet,hogy helyes.-vágta vissza Katharine
-Igazad lehet.-csámcsogta Lydia miközben egy melegszendvicset evett.
Ebben a pillanatban egy számunkra idegen fiú lépett be a suli kapuján.
Brian érkezett meg.És akkor jöttem rá,hogy milyen helyes.Gyorsan a könyökömmel meg bökdöstem a lányokat, hogy nézzenek oda.Majd halkan suttogtam.
-Lányok,lányok nézzétek ki érkezett meg.
A lányok már nagyon ismernek és rögtön a kapu felé fordították a fejüket.
Az arcunkon látszódott,hogy bejön nekünk.De eszt szerencsére nem vette észre Brian.Csak annyit vettünk észre,hogy felénk közeledik.És megkérdezi.
-Sziasztok lányok!nem tudjátok hogy hol van a 7.a?
-Mi vagyunk az egyik része.- válaszoltuk fél hangosan és egyszerre.
-Oh,az jó.És véletlen nem tudjátok,hogy milyen óránk lesz ma? -kérdezte egy kicsit izgatottan.
-Föci!!- gyorsan rávágtam
-Az jó.És hogy hívnak titeket? - kérdezte érdeklődően
Én gyorsan rávágtam.
-Én Emily vagyok.A jobb oldalamon álló lány ...
-Katharine - vágta közbe Katharine
-Igen.A bal oldalamon álló lány Lydia - hadarva mondtam nehogy közbe szóljon Lydia
Brian rám mosolygott és elment 2m (méter) múlva vissza nézett rám és egy hatalmasat mosolygott.
Megszólalt a csengő és a lányokkal egymásra néztünk majd egyszerre a sulira és elkezdtünk besétálni a termünkbe.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése